KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264326

nr 1526 4326

Oidentifierad konstnär. Signerad Arefelt, 1923, Stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:49:53